Główna Życie parafii Aktualności Kancelaria Parafialna 2

Kancelaria Parafialna 2

KANCELARIA SIÓSTR ZMARTWYCHWSTANEK

Posługujące w naszej parafii siostry zakonne prowadzą część dokumentacji parafialnej. W kancelarii sióstr podaje się dane do ksiąg parafialnych oraz pozyskuję się z nich wypisy.

Kancelaria sióstr wydaje następujące dokumenty:

-   akt chrztu (w którym są zamieszczane adnotację o innych przyjętych sakramentów);

-   akt bierzmowania;

-   akt ślubu.

Do kancelarii prowadzonej przez siostry należy dostarczyć dokumenty konieczne do następujących posług:

-   ślubów – akty chrztu narzeczonych oraz dokument z Urzędu Stanu Cywilnego poświadczający stan wolny;

-   chrztów -  akt urodzenia dziecka;

-   pogrzebów – akt i kartę zgonu.

Zmieniony: piątek, 18 sierpnia 2017 14:41

Błogosławieni, którzy wytrwają w pokoju, gdyż przez Ciebie, Najwyższy, będą uwieńczeni. Pochwalony bądź, Panie, przez siostrę naszą, śmierć cielesną, której żaden człowiek żywy ujść nie może; biada tym, co konają w grzechach śmiertelnych; błogosławieni, którzy znajdą się w Twej najświętszej woli; Bowiem śmierć wtóra zła im nie uczyni. Chwalcie i błogosławcie Pana, i czyńcie Mu dzięki, i służcie Mu z wielką pokorą.

Twoje IP: 54.209.202.123
Dziś jest: 20 Sty 2019